لوله مانیسمان – پیک آهن

درباره پیک آهن

مجموعه پیک آهن از سال 1380 در زمینه فروش انواع لوله مانیسمان ، لوله گاز، لوله سفید و لوله های صنعتی فعالیت خود را شروع کرده است. دریافت سفارش به صورت اینترنتی و ارسال لوله و اتصالات با کیفیت طبق سفارش خریدار در کوتاه ترین زمان ممکن بخشی از خدمات مجموعه پیک آهن میباشد.

مجموعه پیک آهن در طی نیم قرن تجربه این اطمینان را برای مشتریان خود بوجود آورده که کالای خریداری شده از پیک آهن دارای استاندارد و کیفیت مناسبی است. شماره تلفن 09126172676 مهندس صادقی به صورت تمام وقت جواب گوی شما عزیزان میباشد.

لوله مانیسمان الو پیک
الو پیک بزرگترین فروسشگاه اینترنتی لوله و اتصلات

لوله مانیسمان و مشخصه های فنی آن

لوله مانیسمان به طور کلی در ردیف لوله های فولادی پر مصرف و پر کاربرد در صنایع مختلف و سیستم های تأسیسات و لوله کشی به شمار می رود. سازگاری و مقاومت بالا در برابر شرایط جوی مختلف و سیالات پر فشار، از ویژگی های حائز اهمیت لوله بدون درز تلقی می گردد.

در ساختار لوله های مانیسمان هیچگونه خط جوش یا درزی به چشم نمی خورد. علاوه بر این، لوله های بدون درز در مقاطع ۶ و ۱۲ متری و به روش های مختلف به مرحله تولید وارد می شوند. همچنین سایز تولیدی لوله های مانیسمان ۲۴ اینچ بوده که این مقدار متناسب با نحوه استفاده و نوع کارایی تا سایز ۴۲ اینچ نیز ساخته و پرداخته می گردد.

مقاومت بالا در برابر خوردگی و فرسایش، از دیگر ویژگی های قابل توجه لوله های بدون درزمانیسمان به شمار می رود. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که لوله مانیسمان به علت بدون درز بودن و یکدست و یکپارچه بودن، در مقایسه با سایر لوله های فولادی، از دوام و استحکام مطلوب و مناسبی برخوردار می باشد. بر همین اساس، امکان استفاده از این نوع لوله فولادی در موارد مختلف و گوناگون وجود دارد. ناگفته نماند که لوله های مانیسمان متناسب با استانداردها و مشخصات مختلفی به مرحله تولید می رسد. بر این اساس، استاندارد A106 از رایج ترین و متداول ترین استانداردهای این محصول به شمار می رود.

از آنجایی که بسیاری از لوله های فولادی در شرایط سخت مانند محیط های بسیار مرطوب یا دارای گرما و سرمای زیاد، از عملکرد و کارایی مناسب برخوردار نمی باشند، در چنین شرایطی انتخاب لوله مانیسمان، نیازها و توقعات ایجاد شده در این زمینه را به نحو مطلوب برآورده می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید