چهار چوب فلزی آماده

چهار چوب فلزی در ساختمان یکی از منابع اتصال درب های چوبی به دیوار است. انواع مختلفی از چهار چوب فلزی در ساختمان ها وجود دارند. با توجه به این که چهار چوب فلزی را آهنگری ها تولید میکنند شما با توجه به در اختیار داشتن زمان مناسب میتوانید یک چهار چوب فلزی آماده را از ذهن خود حذف کنید و یک چهار چوب با بهترین شرایط ممکن برای ساختمان خود مناسب با کادر و فریم درب چوبی ساختمان خود در اختیار داشته باشید. با توجه به این که بعد از تیغه چینی و بلوک کشی دیوار ساختمان نوبت کار گذاشتن چهار چوب است میتوانید همزمان با شروع تیغه چینی اقدام به خرید چهار چوب فلزی خود کنید.

مشخصات چهار چوبهای فلزی آماده

در برخی از موارد با توجه شرایط موجود باید چهار چوب فلزی را از بازار خریداری کرد . معمولا چهار چوب فلزی آماده دارای قیمت مناسب تری نسبت به چهار چوب های آهنگری است. نکاتی که در زمان خرید چهار چوب فلزی آماده باید رعایت کنید عبارتند از:

1_ وزن چهار چوب های سرویس با ضخامت 2 میل فرانسوی برای درب اتاق حدود 21 تا 22 کیلو وزن دارد. اگر ابعاد شما بین 80 تا 95 عرض دارد و 220 سانتی متر هم ارتفاع دارد. اگر چهار چوب های فلزی شما وزن بیشتری دارد باید در زمان تحویل گرفتن دقت کنید. ورق چهار چوب فلزی 2 میل به صورت شاخه همین مقدار است.

2_ چهار چوب های فلزی آماده در بازار معمولا فارسی بر نشده هستند و در اصطلاح زبانه خورده اند. این شکل از ساخت چهار چوب فلزی که به صورت آماده است برای این که پرت کمتری داشته باشد به این شکل برش داده میشوند. چهار چوب های فلزی آماده به خصوص چهار چوب فرانسوی در صورتی که فارسی بر نشوند، زیبایی کمتری دارند و در دراز مدت مصرف کننده را دچار مشکل خواهند کرد. ابعاد فارسی بر شده چهار چوب آماده کمک بسیار زیادی به رنگ آمیزی چهار چوب مبکند.

3- جوش چهار چوب های فلزی آماده به صورت تک خال است در صورتی که باید دقت کنید که جوش چهار چوب باید به صورت زنجیره ای و کامل باشد. جوش چهار چوب فلزی آماده اگر متصل نباشد در زمان کار گذاشتن چهار چوب درز باز می ماند و این خود یک آسیب بزرگ به چهار چوب فلزی وارد میکند.

قیمت چهار چوب فلزی آماده

نحوه مشخص کردن قیمت چهار چوب فلزی برای این که یک انتخاب مناسب در زمان خرید چهار چوب فلزی داشته باشیم بهتر است که از انواع چهار چوب فلزی آماده درخواست بازدید داشته باشیم. برای دیدن کیفیت جوش و رنگ چهار چوب آماده نیاز نیست تا محل فروش چهار چوب آماده بروید، از تولید کننده چهارچوب فلزی آماده درخواست کنید که یک نمونه از قسمت ال مانند چهار چوب را برای شما به عنوان نمونه ارسال کنید. در این بخش نوع جوش و شکل چهار چوب به همراه لولا و ضخامت در این بخش دیده میشود. این را میتوانید به عنوان یک نمونه از چهار چوب فلزی آماده نگه داری کنید. در زمانی که میخواهید چهار چوب را تحویل بگیرید با نمونه هماهنگ کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «چهار چوب فلزی آماده»

  1. سلام
    قیمت چهار چوب فلزی آماده چند است،چهار چوب فرانسوی باشد بهتر است . کف کار ما ۱۶سانت است.

    پاسخ
    • قیمت چهار چوب فلزی آماده در محدوده قیمت پروفیل به اضافه 4000 هزار تومان اجرت است. برای همین منظور بهتر است که از چهار چوب های سفارشی استفاده کنید.

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید