نرده پله – درب ثامن | نرده های پله از فرفورژه


نرده پله ها

نرده پله یکی از عناصر ضروری ساختمان است. انواع مختلف نرده پله در سالهای اخیر طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده پله برای ساختمانهای بلند و نرده پله گروه دوم برای ساختمانهای دو بلوک یا ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، نرده پله پیچ با خم کردن نرده پله آنها در ساختمانهای ویلایی استفاده می شوند. نرده های صاف راه پله بیشتر در ساختمانهای بلند استفاده می شود که بر ظاهر و ظاهر داخلی تأثیر نمی گذارد. ما سعی می کنیم هنگام طراحی و ساخت انواع نرده راه پله از طرح های ساده و مدرن استفاده کنیم. همانطور که گفته شد ، ساختمانهای ویلایی دوبلکس و کم ارتفاع هستند. نرده پله گرد و نرده پله منحنی توانایی طراحی و شکل دادن به نرده پله دوبلکس مورد نیاز آنها چیزی خاص است که می تواند فضای داخلی ساختمان را به شدت تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال در زمینه طراحی و ساخت نرده های مختلف راه پله تخصص دارد. تنوع زیاد نرده های پله این ادعا را توجیه می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان می توانید در ساعات کاری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در خارج از ساعت کار ، شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 توسط شما دوستان عزیز ما پاسخ داده می شود. بیش از 5 مدل نرده پله لوکس و نرده پله لوکس در سال 1400 طراحی و اجرا شد ، تصاویری از این نرده های پله در سایت قرار می گیرد. نرده راه پله درب ثامن

نرده های پله از فرفورژه

نرده راه پله چوبی فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله ثامن فرفورژه

نرده راه پله و اهمیت آن در ساخت و ساز

به غیر از ساختمان هایی که دارای نرده پله در ساختمان هستند ، مانند ساختمان های دوبلکس و ویلاهایی که از پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمان های بلندمرتبه و اداری نیز به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. در مورد طول حصار ، ارتفاع نرده پله و رعایت استانداردهای لازم برای بستن همه صخره ها با نرده. در این مقاله سعی می کنیم نحوه محاسبه نرده راه پله ساختمان و مواد اولیه را به شما اطلاع دهیم.

نرده راه پله cnc

نرده راه پله لیزری

نرده پله دوبلکس

نرده پله زیبا

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله از جنس فرفورژه

نرده راه پله لوکس

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده پله های داخلی بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده راه پله در دو سبک مختلف ، نرده راه پله مدرن و نرده راه پله طی سالها افزایش یافته و تغییر کرده است و طبیعتاً حساسیت به ایمنی نرده پله بسیار بیشتر از قبل شده است. بیشتر طراحان روی نمای حصار تمرکز می کنند. مهمترین عامل م theثر بر زیبایی پله ها حصار است.بنابراین انتخاب نرده مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله لوکس

قیمت نرده پله

انواع نرده راه پله با توجه به مصالح مورد استفاده قیمت گذاری می شود. قطعات تشکیل شده از چدن یا آلومینیوم در ساخت نرده پله استفاده می شود. به طور طبیعی ، قیمت نرده های فرفورژه نیز ارزان تر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با استفاده از آهنگری چدنی تولید کرد ، اما به دلیل وزن بسیار زیاد ، قطعات بزرگتر با استفاده از آلومینیوم ریخته می شوند. قطعات آلومینیومی جعلی گرانتر از چدن هستند. قیمت نرده پله با توجه به نوع مصالح به کار رفته در نرده های پله ساختمان متفاوت است.

وزن نرده پله

به طور کلی ، هیچ عدد خاصی را نمی توان به عنوان وزن استاندارد نرده پله تعیین کرد. نرده های پله باید به گونه ای طراحی شوند که پس از نصب و اتصال به پله ها دچار ارتعاش نشوند. نرده های ارتعاشی پله استاندارد نیستند و مطمئناً راننده در محاسبات طولی و عرضی نرده های پله اشتباه کرده است.

نرده پله فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. نرده های راه پله ، مخصوصاً نرده های پله گرد و نرده های پله دوبلکس که در داخل خانه نصب شده است را جوش دهید و برای کاهش هزینه از جوشکارهای بی تجربه و نصب کننده راه پله استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی هستند و می توان آنها را با استفاده از قطعات پروفیل جوش داد که همین امر باعث شده بسیاری تصور کنند که نصب نرده راه پله بسیار ساده است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نرده پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ها می توانید با بهره گیری از مشاوره شرکت های متخصص و متخصص ، اتصالات نرده های پله را قرار دهید. در این قسمت از نرده های پله ، گروه تولیدی ثامن درب خدمات رایگان ویزیت و مشاوره را به شما دوستان عزیز ارائه کرده است ، در طرح های جدید نرده های پله ، انواع مختلف پایه های ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با برخی از آنها بسته هستند. به
نرده-پله ها-آهن فرفورژه

نرده راه پله آهن فرفورژه طلایی

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در نرده راه پله نباید بیش از 11 سانتی متر باشد این فاصله طبق استانداردهای بین المللی محاسبه می شود تا کودکان نتوانند سر و گردن خود را از قسمتی از نرده پله بلند کنند. با توجه به این که نرده راه پله یک حفاظت فیزیکی برای صخره است و نصب نرده راه پله در همه حال به شما امنیت می دهد ، مراقب باشید ، خطر افتادن از نرده های پله را جدی بگیرید. حصار پله ها

گروه تولیدی ثامن درب با توجه به دانش فنی پرسنل و امکانات ، انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را طراحی و تولید کرده است که انواع مختلف آن مانند دستگاه های تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، قطعات لوکس و مدرن فرفورژه را بیشتر معرفی کرد. نرده راه پله ساختمان را بسازید. هدف از نصب نرده های پله اطمینان از ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-نردبان ساده

نرده های پله به سه دسته اصلی برای کاربر تقسیم می شوند.

  • نرده ساده راه پله
  • نرده پله گرد
  • نرده راه پله را خم کنید

نرده ساده راه پله نرده پله طلا

نرده ساده راه پله

معمولاً از پروفیل و جعبه ساخته می شود. نرده های ساده راه پله بیشتر برای ساختمانهای بلند و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. تصور عمومی بر این اصل استوار است که نرده ساده راه پله فقط با قلع و پروفیل ساخته می شود. امروزه قطعات و تیرهای آهن فرفورژه می توانند هم زیباتر باشند و هم جایگزین مناسبی برای طرح میانی به جای پروفیل باشند. در زیر تصاویر مختلفی از نرده های مختلف راه پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد

نرده های پله در ویلاها یا ساختمانهای دوبلکس به طور مستقیم بر دکوراسیون و دکوراسیون داخلی ساختمان تأثیر می گذارد. در حین ساخت و طراحی انواع نرده پله گرد یا نرده پله پیچ استفاده از خلاقیت و نظرات کارشناسی در دکوراسیون ساختمان علاوه بر دارا بودن امکانات پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و فرهای رنگی الکترواستاتیک ، یکی از مهمترین عوامل زیبایی نرده های پله گرد برای ساختمان های دوبلکس می باشد. به

نرده راه پله لوکس

نرده راه پله مدرن

نرده پله فوق لوکس

راه پله مارپیچ

اندازه و انواع نرده پله گرد

اندازه انواع مختلف پله های گرد ، پله های دوبلکس ، راه پله های مارپیچ ، نرده های راه پله مارپیچی و راه پله های مارپیچی در ساختمان های مختلف متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را به شما معرفی می کنیم. می توان آن را با نرده های پله های فرفورژه ، درهای پارکینگ چدن فرفورژه ، دروازه های فرفورژه تنظیم کرد.

نرده های پله از فرفورژه

نرده های پله از فرفورژه

نرده های پله از فرفورژه

نرده راه پله ورق فلزی دو محوره

در مورد نرده های پله دو محوری ، بهتر است ابعاد شعاع داخلی پله ها را حداقل به 55 سانتی متر محدود کنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن تقریبی هر متر ارتفاع حدود 100 کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در نرده های پله دو محوری ورق فلزی ، پروفیل 40 * 40 برای کف پله و ورق 10 میلی متر برای ورق های کناری است.

نرده راه پله لوکس طلا

نرده های فرفورژه ثامن

نرده پله جعبه دو محوری

از نرده های پله جعبه دو محوری ، هر متر ارتفاع حدود 140 کیلوگرم وزن دارد. شعاع بیرونی 250 سانتی متر و عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نوع نرده های پله با توجه به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورق های جانبی نرده پله 4 تا 6 میلی متر و ورق های پوشش نرده راه پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کف پله 40 * 40 است. نرده های پله فرفورژه قیمت نرده های فلزی پله نرده های پله فلزی زیبا نرده پله های فرفورژه نرده های پله ثامن

نرده پله گرد

نرده پله محور پایین (نرده پله محور وسط)

شعاع داخلی این نوع نرده پله گرد نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن تقریبی این نوع نرده پله 115 کیلوگرم است. این نوع نرده پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. ورق جانبی این نوع نرده های پله گرد 6 میلی متر است. ورق کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده های پله از فرفورژه

نرده راه پله تک محور

شعاع داخلی نرده پله مخروطی شکل تک محوره بین 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نوع نرده پله 150 سانتی متر است. وزن تقریبی این نوع نرده پله حدود 90 کیلوگرم است. تخته های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای تخته های جانبی مورد نیاز است. ضخامت ورق کف 4 میلی متر و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است. نرده های راه پله تک محوری بیشتر به عنوان نرده پله در ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده راه پله درب ثامن

نرده پله محور مرکزی بریده شده است

نردبان مدور با محور کوتاه برای نردبان هایی با شعاع 95 تا 115 سانتی متر مناسب است. وزن تقریبی هر متر ارتفاع نرده های پله گرد محور مرکز برش 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع نرده پله 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نوع نرده های پله لوله هایی با ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است انواع پروفیل در بیشتر نرده های پله 40*40 و 60*40 است.

نرده های پله از فرفورژه نرده راه پله لوکس

نرده راه پله راه پله

نوار محیطی یا نرده پله مارپیچ و نرده پله در اطراف لوله تقریباً 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر است. مواد مورد نیاز برای این نوع نرده یک نردبان لوله ای با قطر 90 میلی متر با ورق فلز 4 میلی متر برای محافظت از جانب است. هر سه پروفیل 20 * 30 برای کف پله مورد نیاز است. به طور کلی مصالح استفاده شده در نرده راه پله با توجه به شرایط و نوع دکوراسیون متفاوت است. در تمام نرده های پله می توانید از قطعات فرفورژه بسیار زیبا و جذاب استفاده کنید. انواع مختلف نرده پله را می توان با قطعات فرفورژه زیبا و جدید ساخت. مهمترین مزیت استفاده از قطعات چدن فرفورژه ، چه نرده های نرده و چه قطعات خم شده از فرفورژه ، طراوت سبک ها ، قابلیت نقاشی بسیار بالا ، سبکی و زیبایی محفظه چدن فرفورژه است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید