نرده تراس و بالکن


تراس ها و بالکن ها قسمت هایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقان باید از آن محافظت شود. بالکن ها و تراس های ساختمانها در نمای ساختمان قرار دارند و انواع نرده تراس و نرده بالکن طراحی و مونتاژ می شود. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده های تراس و بالکن در طرح های مختلف است. شماره تلفن 56586755-021 و شماره تلفن همراه 09123403540 آماده ارائه مشاوره به شما دوستان عزیز به صورت تمام وقت در ساعات کاری است. در این مقاله سعی می کنیم انواع نرده تراس و بالکن را به شما معرفی کنیم. بدین منظور می توانید تصاویر مختلفی از انواع نرده بالکن و نرده تراس را در این قسمت مشاهده کنید.

ارتفاع و ارتفاع نرده های بالکن و تراس استاندارد برای چیست؟

ارتفاع نرده های بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در مرحله طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود با توجه به اینکه بالکن و تراس صخره ای محسوب می شود ، این ارتفاع قطعاً کم است و اگر ارتفاع بین 100 تا 130 سانتی متر باشد بهتر است. البته واحدهای پایینی باید تمام فاصله کف تا سقف بالکن را طی کنند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در زیر ما این نوع حصار را در نظر می گیریم ، که یک حصار تاشو است (محافظ بالکن و تراس نورد). نکته بسیار مهم دیگر فاصله بین بخشهای حصار تراس است. اگر جعبه محافظ تراس را در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد. با توجه به اینکه کودکان نیز می توانند به تراس بروند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که از حصار حلقه عبور نکنند. استاندارد این قسمت از نرده تراس و بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. اطمینان حاصل کنید که فاصله بین قطعات در بالکن و تراس نگهبان بیش از 12 سانتی متر نیست.

انواع نرده های بالکن و تراس با توجه به مواد و مواد اولیه آنها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده های راه پله در چند سبک مختلف ساخته می شوند ، به طوری که تولید کنندگان نرده بالکن و تراس سعی می کنند سبک های مختلف نرده را در زمینه های فعالیت خود به بازار ارائه دهند. نرده بالکن و نرده تراس از نظر طراحی:

  • نرده ها و بالکن های تراس مدرن
  • نرده ها و بالکن های تراس کلاسیک
  • نرده های تراس مجلل و بالکن

نرده های تراس فلزی ساده و بالکن

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع حصار بالکن را با رنگ های مختلف با استفاده از پروفیل یا جعبه حصار به قیمت بالکن یا تراس ساختمان مشاهده کرده اید. با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و فناوری جوشکاری در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، اکثر ساختمان ها از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

نرده ها و بالکن های تراس فرفورژه

بدون شک یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته ، آهن فرفورژه است. نرده تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه تنوع زیادی دارند و اگر از یک شرکت یا کارخانه ای که نرده های فرفورژه می سازد خرید کنید ، می توانید مطمئن باشید که همه استانداردهای لازم را دارند. نرده های بالکن و تراس آهنی فرفورژه اغلب دارای اشکال پیچیده با زیبایی و لوکس خاصی هستند. نرده های بالکن آهنی فرفورژه را می توان در سبک های کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

نرده بالکن CNC

بی نظیر نرده تراس و بالکن جدید ، که از هر نظر عالی است ، CNC و نرده های لیزری است. نرده و بالکن تراس CNC دارای قابلیت های بسیار بالایی هستند. امکان افزودن لوگو یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یکی از مهمترین مزایای این نوع نرده های بالکن و تراس است. در عین حال ، اندازه گیری بین قطعات مطمئناً با توجه به طرح های فعلی برای حفاظت بالکن CNC استاندارد آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ها و تراس ها برای ساختمانهایی که دارای بالکن در نما هستند این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

نرده تراس بالکن مدرن

نرده ها و بالکن های تراس مدرناین یکی از بهترین نرده های تراس و بالکن است. با استفاده از ایده ها و طرح های موجود در مجموعه ثامن درب ، توانستیم طرح های بسیار زیبایی را به سبک مدرن تولید کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن تا حد زیادی به مواد اولیه وابسته است. امروزه بیشتر خانه ها دارای تراس یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای محدودی دارند ، اکثر مردم فکر می کنند این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع مختلفی از نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که در تزئین و زیباسازی نما و همچنین دسترسی به فضای ایده کمک شایانی می کند. نرده بالکن به سبک نرده بالکن مدرن و محافظ تراس سیمی یکی از انواع نرده بالکن مدرن است. اساساً سازه های کابلی با ظاهری بسیار مدرن و جذاب می توانند انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده بالکن و نرده تراس کلاسیک

نرده های بالکن کلاسیک حس قدیمی بالکن و نوستالژی قدیمی را تداعی می کند. انواع نرده بالکن و نرده های کلاسیک در طرح های مختلف تولید می شود که در زیر تصاویری از بهترین نرده های کلاسیک را به شما ارائه می دهیم. از سبک های کلاسیک به روز استفاده کنید تا از آشفته شدن نمای ساختمان جلوگیری کنید. انواع مختلف نرده بالکن و نرده تراس کلاسیک که از نظر ایمنی و زیبایی بسیار بیشتر از نرده تراس چوبی هستند ، از فلز با طراحی چوبی ساخته شده اند. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده های تراس بیشتر از استفاده از طرح های سنتی یا طرح های چوبی تولید می شوند. در این روش به جای تیرهای چوبی از ورق های ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. در صورت نیاز به طراحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس بگیرید و با توجه به نمای ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید