محافظ شاخ گوزن – تولید محافظ شاخ 09121431055


محافظ شاخ

نرده شاخ گوزنی اولین مدل نرده دیواری است که به دلیل میله های تیز و برنده متفاوت از دیگر نرده های دیواری است و کاربردی تر است. با توجه به محبوبیت محافظان شاخ شاخ ، بسیاری از مردم از چنین مترسک هایی استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب محافظ شاخ گوزنی را به شما اطلاع دهیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید محافظ شاخ گوزن یک تجارت خصوصی است ، بنابراین خریدار باید از شرایط اولیه به شرح زیر استفاده کند. شدت، جوشco2، رنگ الکترواستاتیک آشنا باش. این عوامل به همراه وزن بر متر طول محافظ شاخ می تواند به شما در انتخاب محافظ شاخ با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت از شاخ و ویژگی های کلیدی آن

چگالی حفاظت شاخ گوزن: به تعداد میله های استفاده شده در هر دو متر پنل ، نرده استاگورن گفته می شود. در صورت خرید مترسک شاخ گوزنی از سازنده ، محدودیتی برای تراکم شاخ وجود ندارد. معمولاً از چگالی 8 تا 13 برای محافظت از شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی در ایمنی حفاظت از شاخ بسیار مثر است.

استفاده از منبعco2 در ساخت محافظ شاخ: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات ناهموار فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ وجود دارد ، استفاده از منبع CO2 ضروری است. به دلیل افزایش شدید قیمت جوشکار CO2 ، برخی از تولیدکنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در تولید محافظ شاخ گوزن استفاده می کنند. عیب اصلی استفاده از الکترودها این است که برجستگی هایی به نام جوش ایجاد می کنند که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

پوشش پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، نوعی رنگ پودری وجود دارد که در آن پودر با تفنگ اسپری روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و سطح فلزی داخل فر را در دمای 220 درجه می پوشاند. همچنین به دلیل استفاده از رنگ پودری و سمپاشی با رنگ الکترواستاتیک مشهور است. رنگ پخت بهترین گزینه برای محافظت از شاخ گوزن است ، زیرا رنگ های مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند.

در بالا ما تا آنجا که ممکن است اصطلاحات رایج در تولید حفاظت از شاخ را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که محافظ شاخ گوزنی نرده نسل جدید روی دیوار است و در مقایسه با نرده های دیگر از امنیت بالایی برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما تمایل داریم در مورد کیفیت ، قیمت و نحوه خرید حفاظت از شاخ گوزن بیشتر بنویسیم. نکات مهمی که هنگام خرید حفاظت از شاخ گوزن باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از شاخ منبعبه شاید در این قسمت س questionالی مطرح شود که تراکم حفاظت از شاخ بر قیمت محافظت از شاخ گوزن تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که چگالی حفاظت از شاخ فقط نامی برای انتخاب نوع حفاظت از شاخ نیست. از آنجا که محافظ شاخ یک محصول اختصاصی نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از محافظ شاخ را تولید می کند ، تعداد قطعات به وزن محافظ اضافه می شود ، حتی با فرض اینکه دو سازنده از یک نوع محافظ شاخ استفاده می کنند. تأثیر قابل توجهی بر قیمت حفاظت از شاخ خواهد داشت.

محافظ شاخ

محافظ شاخ

عوامل موثر بر قیمت حفاظت شاخ گوزن:

وزن محافظ شاخ

مهمترین نکته ای که خریدار هنگام درخواست حفاظت از شاخ گوزن باید در نظر بگیرد وزن هر متر حفاظت از شاخ گوزن است. محافظ شاخ از میلگرد ساخته شده است. نحوه خرید میلگرد در کیلوگرم و فروش استاگورن در متر ، فروش دقیق وزن مواد اولیه محصول بر حسب متر بیشترین تاثیر را بر قیمت محافظان شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام درخواست قیمت خریدار را گیج می کند این است که وزن هر متر محافظت از شاخ گوزن زیر سوال نمی رود. بنابراین ، ارتفاع ، چگالی و وزن به طور همزمان در طول تحقیق قیمت مورد اشاره قرار می گیرد.

نمونه : یک محافظ شاخ 100 متر ارتفاع و 10 ردیف تراکم چقدر است؟ بعد از اینکه قیمت محافظ شاخ را دریافت کردیم ، مطمئناً وزن هر متر را می پرسیم. این بهترین راه برای اطلاع از قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر محافظ شاخ یا فاکتور نهایی را درخواست کنید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ

پس از وزن دهی هر متر محافظت از شاخ ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت از شاخ ، نوع رنگ محافظ شاخ است. همانطور که گفته شد ، رنگهای مایع متداول در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی روی دیوار ، بهتر است از رنگهای الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ پخت نیز نیاز به تخصص دارد. گروه تولیدی ثامن ابتدا روغن میلگرد را با پیش رنگ آمیزی استخراج کرده و سپس آن را پودر می کند. به این ترتیب دوام آن بسیار بیشتر خواهد بود. نقاشی حصار شاخ گوزنی بر روی دیوار بسیار دشوار است.

نوع جوشکاری حفاظ شاخی

حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر جوشکاری با کیفیت بالا CO2 نسبت به جوشکاری الکترود ، میلگردها باید به صورت صنعتی جوش داده شده و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت منبع CO2 یا منبع الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از آنجایی که پوشش شاخ به صورت رنگی فروخته می شود ، وجود گل جوش باعث می شود که پوشش شاخ با رنگ آمیزی شود. استفاده از جوشکاری الکترود در تولید حفاظت از شاخ فقط یک اشتباه نیست.Source link

دیدگاهتان را بنویسید