قاب فلزی – قاب فلزی درب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. گاوصندوق ها در تمام درهای فلزی ساختمان استفاده می شوند. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب های تخت ، فرانسوی (قاب فلزی) ، قاب های لبه دار و مکزیکی همه انواع قاب های فلزی هستند. چارچوب فلزی مطابق سفارش و اندازه درخواستی خریداران تهیه و در کارگاه ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 در زمینه تولید چارچوب و لولا درب ضد سرقت تخصص دارد. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درب با خم شدن یکی از طرح های ابتکاری در زمینه تولید قاب فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به سراسر کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین متریال فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل های جهان و ساوه است. چندین طرح درب انبار به طور کلی برای ساختمانهای خصوصی موجود است که انبار در یک طبقه قرار دارد. ایمنی درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها اولین قسمت ساختمان هستند که سارقان سعی می کنند با استفاده از ترفندهای مختلف وارد آن شوند ، بنابراین می توانید از قاب ها و درهای فلزی انبارهای ایمن استفاده کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی بر اساس وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. به طور کلی ، قاب های فلزی از ورق های حداکثر 2 یا 2.5 مایل تولید می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین نکات در کیفیت محصول نهایی است. نکته مهم و تاثیرگذار دیگر در قیمت قاب فلزی نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بالا نصب کرده است. در کارخانه های تولید کننده درب پارکینگ و درب فلزی ، تولید ایمن به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می شود. اسکلت فلزی درهای ورودی آپارتمان ها و انبارهای ساختمانها به قاب نیاز دارند. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. قاب های حاشیه بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهر زیباتر از فریم های ساده دارند.

گروه تولیدی ثامن سعی کرده است تمام سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، کمپینگ ، روکش فلزی روی دیوارها ، نرده های راه پله ، نرده های بالکن و تراس ، درهایی با درهای روبرو را تولید کند. و لیست اتاق ها و پیشنهادات. هنگامی که مشتری خرید می کنید ، Dapmi این مجموعه خواهید شد. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و مونتاژ رایگان برای همه محصولات ارائه می شود.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی جامد در ساختمان

قاب های قدیمی اغلب از چوب ساخته شده اند که از ایمنی کافی برخوردار نیستند. امروزه استفاده از قاب های فلزی با توجه به وجود ماشین های خمشی و برشی مطابق طرح های جدید و به روز انجام می شود. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. قاب های فلزی ساده با لولا ساخته شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، امکان تخریب چنین قاب هایی در داخل ساختمان وجود ندارد.

فروش قاب فلزی آماده

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع قاب فلزی درب دارای ارتفاع استاندارد 220 سانتی متر و عرض های مختلف مناسب فضای مورد استفاده است. عرض استاندارد درب برای اتاق خواب ها معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب های درب ثامن این است که دارای یک ورق فلزی هستند که برش قاب را سوراخ کرده و سوراخ های قفل شده ای دارند که در صورت خرابی لولا در طول زمان قابل تعویض است. در این مدل ، هنگام نصب لولا هیچ برآمدگی روی قاب مشاهده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید می شود. دوام و کیفیت قاب ها تقریباً برابر است و اغلب از نظر شکل و نوع خمش متفاوت است. در زیر با انواع قاب های فلزی آشنا می شوید.

  • فرانسوی چهارمقیمت فریم فرانسوی و فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی بدون قاب اتاق خواب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از مونتاژ قاب تمام شده 75 تا 85 سانتی متر است و فضای داخلی فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، یعنی از 60 تا 70 سانتی متر پس از نصب قاب. به طور کلی ، این یکی از مهمترین مقیاس ها برای ساخت چارچوب نقشه ساختمان است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت قابهای مختلف و درهای انبار می باشد. برای اطلاع از قیمت فریم فرانسه می توانید با 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفر مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

فریم های خمیده در فضای باز که به قاب قاشق نیز معروف هستند ، با توجه به خواسته و سفارش خریداران در اندازه های مختلف تولید می شوند. کارخانه های تولید کننده پروفیل دو طول 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. اندازه های مختلف را می توان در قسمت خم شدن درب samen تولید کرد. علاوه بر چوب درهای ورودی ، چوب مکزیکی نیز در ساختمان ها به عنوان قاب پنجره PVC استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، سازندگان طول قاب هر شاخه را 60.6 متر کوتاه کردند.

  • قاب سادهقاب ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قاب های فلزی ساده از طرح های قدیمی که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان است پیروی می کرد. ساخت و ساخت چنین قاب بسیار ساده است. قابهای فلزی تخت بیشتر در ساختمانهایی که دیوارهای پیش ساخته در آنها استفاده می شود استفاده می شود.

  • تفاوت قاب فرانسوی و قاب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع چین ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به انحنای بیشتر چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. وزن هر بازو از فریم فرانسوی با ضخامت 2 میلیون بین 24 تا 25 کیلوگرم و در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید