دروازه باغ – دروازه ثامن


طراحی دروازه باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن مواجه می شویم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر دروازه باغ در زیباتر جلوه دادن باغ حتی بیشتر از دروازه ساختمان است. تصاویری از دروازه باغ که در زیر مشاهده خواهید کرد ، از لوکس ترین دروازه هایی هستند که برای انواع مختلف باغ ها طراحی شده اند. سه نوع مواد اولیه به طور کلی در ساختن دروازه باغ یا ویلا استفاده می شود. فلز یا ترکیبی از آهن ، چوب ، چوب و فلز

دروازه باغ فلزی

دروازه باغ آهنی

دروازه باغ ثامن

دروازه باغ فلزی

دروازه باغ فلزی بدون شک با دوام ترین دروازه باغ است. استفاده از فلز در ساخت درها همیشه باعث می شود مقاومت درب هم از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و هم در برابر عوامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مهاجمان افزایش یابد. دروازه های فلزی باغ اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند می توانند توجه هر فردی را با هر سلیقه ای جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، انواع دروازه باغ را از فلز و چوب می سازیم. این نوع دروازه که به عنوان دروازه چوبی باغ نیز شناخته می شود ، دارای نمای کاملاً چوبی است اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه متالی ثامن ، می توانیم انواع دروازه های باغ را طراحی و تولید کنیم که برای همه جذاب باشد. شکی نیست که سلیقه افراد متفاوت است ، ما این توانایی را داریم که تمام طرح های دروازه باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت یک دروازه فلزی باغ می تواند ساده و ارزان یا منحصر به فرد و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید گیت باغ باید به آن توجه داشته باشید ، هزینه ای است که برای خرید گیت باغ می پردازید ، این قیمت می تواند در فروش باغ شما تاثیر بسزایی در قیمت باغ شما داشته باشد. در میان دروازه های فلزی باغ ، یک دروازه باغ ارزان است. 2 نوع دروازه باغ ارزان وجود دارد. دروازه باغ ساخته شده از پروفیل و ورق فلزی ، دروازه ساخته شده از پروفیل ها و قطعات جعلی یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید به آن توجه کرد این است که درب در برابر پوسیدگی و ایمنی درب مقاوم است. با توجه به وجود آب در باغها ، کیفیت و استاندارد بودن رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

دروازه باغ چوبی

دروازه باغ چوبی

دروازه باغ چوبی

دروازه چوبی باغ یکی از قدیمی ترین دروازه های باغ است. در گذشته ، دروازه باغ به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب رایج بود. دروازه چوبی باغ دارای معایب بزرگی است که امروزه فقط افراد خاصی از این نوع دروازه استفاده می کنند. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، امنیت پایین درب های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت باعث شده است که استفاده از چوب به عنوان دروازه پارک به حداقل برسد. توصیه می کنیم کسانی که قصد استفاده از درب های چوبی را دارند ، انواع درب باغ طرح چوبی گروه تولیدی ثامن درب را بررسی کنند. این درها دقیقاً مانند درهای چوبی ساخته می شوند با این تفاوت که از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه به جای تیرهای چوبی استفاده می شود. رنگ درهای چوبی قطعاً بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. خطوط روی چوب نیز توسط استادان رنگ ایجاد شده است.

دروازه باغ ارزان

دروازه باغ ارزان

دروازه باغ فلزی ارزان

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، دروازه های ارزان باغ نوعی دروازه فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. معمولا شکل این مدل دروازه باغ بسیار ساده است. سیم پیچ های این درها از پروفیل ساخته شده و داخل این درها را با ورق های مختلف ساده و طرح دار می پوشاند. وزن یک دروازه فلزی باغ ساده از سایر دروازه ها بیشتر است ، اما از آنجایی که در این نوع دروازه ها از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت تمام شده این نوع گیت باغ مناسب تر از سایر دروازه ها است. فراموش نکنید که در تولید تمام دروازه های باغ ، اگر تولید کننده گیت باغ آماتور باشد یا ابزارهای مناسب را نداشته باشد ، قطعاً یک دروازه بی کیفیت و ناامن دریافت خواهید کرد. نوع دوم دروازه باغ ارزان ، دروازه باغ ساخته شده از قطعات فرفورژه و سایر قسمتهای گل پرچین در تولید دروازه باغ است. دروازه باغ فرفورژه یکی از زیباترین دروازه هایی است که به عنوان دروازه باغ طراحی شده است. از این دروازه ها برای سایر امکانات رفاهی مانند باغ ویلا و ویلا نیز استفاده می شود. در حالی که بسیاری تصور می کنند قیمت این مدل دروازه باغی به دلیل زیبایی بیشتر از سایر دروازه ها است ، قیمت درهای باغی از جنس فرفورژه نیز به عنوان یک دروازه باغ زیبا سبک تر است و نسبت به سایر دروازه ها سبک تر است. درهای دیگر مناسب تر از درهای فلزی هستند.

قیمت دروازه باغ

قیمت دروازه باغ

قیمت دروازه باغ

مدلهای مختلفی از دروازه باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت گیت باغ بستگی به مواد مصرفی و ویژگی ها و نکاتی دارد که گیت شامل می شود. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از دروازه های باغ ، به ویژه دروازه باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و فورج نیاز دارند ، این نوع دروازه که بیشتر شامل دروازه های فرفورژه و دروازه های لوکس است ، سبک تر و وزن کمتری دارد. قیمت بالاتر نحوه محاسبه قیمت دقیق گاردن گیت برای محاسبه صحیح قیمت تمام شده دروازه ، وزن گیت را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت بر حسب کیلوگرم ضرب کنید. محاسبه دقیق تر قیمت تمام شده دروازه باغ. اگر نقاشی دروازه باغ از نوع الکترواستاتیک باشد وزن آن 4000 هزار تومان است. برای رنگ آمیزی فر ، تمام درزهای درها باید با مواد مخصوص عایق بندی شوند تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. رنگهای معمولی مهر و موم نشده اند. تمام قطعات درب باید در زمان خرید محاسبه شده و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی پس از صدور صورتحساب با خریدار ، قیمت لولا و برخی ابزار و اتصالات را محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید اعلام کند که دروازه به پایان رسیده و بسته بندی شده است. درب تک یا دو نفره ، اندازه و اندازه ، راه آهن یا درب باغچه اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت گیت باغ ندارد. متأسفانه هنوز سودجویانی هستند که به بهانه سایز یک تکه و دو تکه قیمت را افزایش می دهند.

رنگ دروازه باغ

یکی از عواملی که بر زیبایی دروازه باغ تأثیر زیادی می گذارد ، نوع رنگ دروازه است. بسیاری از مردم ممکن است در ابتدا فکر کنند که رنگ دروازه مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه باعث شده است که دروازه باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شود. یکی از پرکاربردترین روشهای نقاشی امروزه پتینه برای دروازه باغ است. در این روش ابتدا باید در فر را رنگ آمیزی کرد ، مهم نیست که چه رنگی را برای رنگ زمینه انتخاب می کنید ، نکته مهم این است که برای استفاده از پتینه ، درب باید پس از داخل درب باغ در فر رنگ شود. رنگ آمیزی شده است ، فر بر اساس سلیقه و سفارش خریدار بر روی قطعات برجسته پتینه به طرز ماهرانه ای حک شده است. به این ترتیب قسمت های مجلل در به راحتی قابل تشخیص بوده و جلوه بسیار زیبایی به درب باغ شما می بخشد. رنگ طرح چوب یکی از زیباترین رنگهای کاری برای دروازه باغ است. این نوع رنگ را می توان روی سطوح عمدتاً صاف و پروفیل های ساده اعمال کرد. در این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن بر روی سطح در می کشد و در آخرین مرحله ، شیارهای چوبی توسط صنعتگران متخصص با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید