اردواز شیروانی – ثامن درب اردواز شیروانی تولید 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین انتخابها برای ساخت درهای ورودی و درهای راهرو است.

تخته سنگ شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز نوعی گرانول معدنی است که اساساً در صنعت ساختمان سازی در درهای ورودی ساختمانها استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. به دلیل وجود فیبر و سیمان ، مقاومت آرد زیاد است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده بهینه از مواد اولیه در کلیه صنایع ، از ورق های فلزات آهنی به عنوان مواد اولیه در ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. برای زیباسازی نمای ساختمان ، اردوگاه از سیمان تا ورق های فلزی با رنگ زیبا ساخته شده است. ورقه های آرد به روش های مختلف ساخته می شوند. شیب اردواز بستگی به تعداد پله های اردواز دارد.

سقف سقف

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و کیوسک ها وجود دارد.

سقف سقف

آرد سیمان

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپ هایی هستند که بدون رنگ تولید می شوند و رنگی مشابه رنگ سیمان دارند. این نوع ملحفه های کمپینگ در شهرها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که این نوع آرد قابل شستشو نیست ، در ساختمان ها استفاده نمی شود.

اردوگاه های فلزی

چندین سال است که ورق های فلزی جایگزین مصالح سیمانی در نمای ساختمان شده اند. شکل پذیری و تنوع رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. در قسمت های سپر ، نرده ، سر و سیفون از ورق های رنگی قوسی و مسطح استفاده می شود. این ورق های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای درب

گروه تولیدی ثامن درب مطابق خواسته خریداران ، انواع اردواز (سر در) را برای ساختمان از سال 2015 تولید می کند. با کادری متخصص و مجرب ، انواع پوشش مانند شیشه جلو و دیوار ساختمان (فلاشینگ) ، سقف ساختمانهای ویلایی (اتاق زیر شیروانی) و روکش بالای آلاچیق را طراحی و تولید می کند.

آرد روی در

برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درب های ساختمان می توانید با -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

کاربرد سقف و درب

ایمنی و زیباسازی دو عامل مهم در اجرای ساختمانها و درب ساختمانها است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که دائما در معرض آلودگی هوا قرار دارد ، به یاد داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث کدورت و کدورت اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ های پخت باعث می شود سازه شما در برابر آلودگی ، برف مقاوم تر شود. و باران

ارواز بالای درب گهواره

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار به آن توجه می کند. قبل از اجرا ، هنگام انتخاب رنگ اردو دقت کنید تا رنگ اردوگاه با نما و شکل ساختمان شما مطابقت داشته باشد.

سقف درب ارواز

شاسی و انزوای اردوگاه نیز نکته مهمی در طول اردو و سپر است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر در عرض مناسب و استفاده از عایق مناسب می تواند دوام سازه شما را افزایش دهد.

تخته سنگ شیروانی

داشتن سیستم شیب و کانال مناسب برای تخلیه آب باران یکی از مهمترین نکات در حین اجرای اردو با سقف های وسیع و شیب دار است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید. البته زهکشی مناسب و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را ایجاد کند. حتماً دیوارها را دیده اید که آب باران از لبه های آن جاری است. عمق مناسب کانال و قرار دادن خروجی های مناسب از عوامل م diثر در انحراف آب باران از سطح دیوار مثلثی است.

تخته سنگ شیروانی

مشخصات فنی اردواز

تخته سنگ می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. اردوگاه های تجاری موجود در ابعاد 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 و 17 موجود است. اردوگاه به شکل ورق با طراحی ساده و هلالی شکل تولید شده و به صورت پلکانی اجرا می شود. اردواز در رتبه های مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد ، می تواند رنگ مورد نظر خود را با شماره 09123403540 سفارش دهد. رنگ ملحفه های کمپ به شکل اجاق الکترواستاتیک است.

مزایای ملحفه های کمپینگ

از آنجا که پوشش کمپینگ تحت فشار تولید می شود ، خواص مشابهی با سنگ دارد. تخته سنگ بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. سبک بودن سقف در برخی موارد مانند زلزله یا هر گوته با احتمال سقوط بسیار زیاد است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتن ، استقلال از عایق ها ، زیباسازی نما از مزایای ورق های کمپینگ است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید